• 1.Co zyskujemy korzystając z usług profesjonalnego brokera
 • Oszczędność czasu
  admin12-09-2016

  W większości przypadków, wszystko czego potrzebujemy od klienta to jego pełnomocnictwo oraz kopie rachunków. Z resztą sobie poradzimy. To pozwala klientowi zająć się prowadzeniem swojego biznesu w czasie kiedy my zajmujemy się szukaniem najlepszego dostawcy energi bądź gazu.

 • Wiedza brokera poparta doświadczeniem za free
  admin12-09-2016

  Przeszukiwanie różnych ofert i programów, na ogół skonstruowanych tak aby nie były jasne i przejrzyste, może być trudnym zadaniem. Na ogół zrozumienie zasad i niuansów tego rynku i różnych struktur taryfowych jest ważne. Parsymonia zna branżę i stara się aby nasi klienci byli poinformowani w temacie możliwości zaoszczędzenia pieniędzy na rachunkach za energię elektryczną i gaz.
  Dostarczamy Ci wiedzy aby podjąć decyzję o zakupach dostosowaną do swoich potrzeb.
  Zapewniamy konkurencyjne ceny, nawet w porównaniu do głównych dostawców na rynku.
  Chronimy przed nieuczciwymi sprzedawcami.
  Oferujemy obsługę i pomoc, która rozciąga się poza etap sprzedaży.
  Oferujemy dodatkowe usługi tj. audyt energetyczny, wymiana oświetlenia, dostosowanie systemów pomiarowych itp.

  Proszę odwiedzić naszą stronę Realizacje aby poznać listę klientów, którzy ostatnio skorzystali z naszych usług.

 • Konkurencyjne ceny, nawet w porównaniu do podstawowych dostawców
  admin12-09-2016

  Mając do czynienia z dotychczasowym dostawcą, który dostarcza nam prąd mamy do czynienia z przedstawicielem handlowym, który w większości przypadków ma ofertę skierowaną do klientów którzy są przyzwyczajeni przez lada do korzystania z usług danej firmy. Oferta ta służy maksymalizacji zarobków obecnego dostawcy przyjmując przywiązanie klienta jako "dane na zawsze". W strategii dominujących dostawców są zazwyczaj dwie oferty, pierwsza wyższa, gdy klient o nic nie pyta, druga bardziej atrakcyjna gdy klient zadaje "drażliwe" pytania. Często klient uznaje przedstawioną umowę za korzystną co skutkuje dużą prowizją dla dostawcy przy braku odpowiedzialności gdy klient zorientuje się, że przepłaca.
  Korzystając z usług brokera tj. Parsymonia daje szansę przejrzenia tego co jest najlepsze w danym momencie na rynku a w przypadku potrzeby odnowienia kontraktu, sprawdzenia czy oferta obecnego dostawcy jest najlepsza w danym czasie.

 • Ochrona przed sprzedawcami nieprzestrzegających norm
  admin12-09-2016

  Bez względu na to czy sprzedawca, który się z Tobą kontaktuje pracuje w piwnicy czy też dla największej firmy energetycznej w kraju,są nieuczciwi sprzedawcy, którzy wykorzystują niewiedzę i niepewność na rynku aby zarobić kosztem klienta. Nie mają oni problemu aby nie informować klientów o akcyzie i innych ukrytych opłatach, używają specjalistycznego niezrozumiałego języka tak w mowie jak i w piśmie bez zrozumienia często samemu treści, kłamaniu na temat konkurencji. Ogólnie rzecz ujmując mają na celu szybkie podpisanie umowy przy jak największej prowizji dla siebie.
  Firmy z którymi współpracuje Parsymonia nie zatrudniają ludzi tego rodzaju. Wierzymy mocno w relacje jakie mamy z naszymi dostawcami. Odczuwamy na bieżąco ich sposób traktowania tak nas jak i naszych klientów. Jeżeli działania jakiegoś dostawcy lub ich przedstawicieli tylko zaczynają wyglądać nieprofesjonalnie wykreślamy taką firmę z naszej listy i po prostu szukamy kogoś innego.

 • Obsługa klienta, która rozciąga się poza etap sprzedaży
  admin12-09-2016

  Jesteśmy dostępni aby pomóc z problemami rozliczeniowymi lub chętnie porozmawiamy z dostawcą w imieniu klienta na temat ogólnych pytań i możliwych rozwiązań. Chociaż niekoniecznie jesteśmy tymi którzy podejmują decyzję w relacji klient/dostawca lub klient/dystrybutor, z pewnością możemy przyczynić się do wyjaśnienia sprawy i udzielenia właściwych informacji. Jesteśmy również gotowi zrobić analizę możliwych oszczędności w trakcie trwania umowy lub udzielać porad na temat branży energetycznej.

 • Oferta dodatkowych usług i rozwiązań
  admin12-09-2016

  Możemy zaoferować rozwiązania dotyczące możliwości oszczędzania zużycia energii, oszczędności dla pracowników firm lub lokatorów. Możemy opracować program zakupów grupowych bądź program korzyści wynikających z systemu poleceń. Kiedy myślisz o prądzie lub gazie chcielibyśmy abyś myślał - Parsymonia.

Proszę odwiedzić naszą stronę Realizacje aby poznać listę klientów, którzy ostatnio nam zawierzyli.