Pomoc w odkupie energii elektrycznej z OZE

Nie wiesz co zrobić z nadwyżką energii elektrycznej w firmie?

Nie tylko Twoja Firma ma ten problem! Boryka się z nim także wiele innych przedsiębiorstw, które po zainstalowaniu ogniw fotowoltaicznych produkuje nadwyżkę energii. Problem ten mogą rozwiązać dystrybutorzy energii elektrycznej, którzy poza standardową sprzedażą energii elektrycznej zajmują się również jej odkupem po ustalonej cenie. Współpracując z nami, pomożemy Ci uzyskać najlepszą możliwą cenę, na najlepszych warunkach umowy.

Pełna pomoc przy odkupie energii elektrycznej z oze

Jak wygląda sprzedaż energii elektrycznej z OZE?

Przy procesie sprzedaży prądu produkowanego przez odnawialne źródła energii możemy wyróżnić 3 główne modele sprzedaży.

Sprzedaż w stałej cenie

W tym modelu odkup energii następuje po stałej, określonej wcześniej cenie. Co ważne cena zostaje wynegocjowana na określony czas.

Sprzedaż po cenie zgodnej z rynkiem konkurencyjnym

W modelu drugim, cena odkupu energii z OZE jest zgodna ze średnią ceną sprzedaży hurtowej określonej na Towarowej Giełdzie Energii w Warszawie. Przy tym modelu należy pamiętać, że ceny publikowane są co kwartał przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Oznacza to, że co kwartał cena odkupu ulega zmianie.

Sprzedaż po cenie zgodnej z ceną rynku bilansującego

Ceny energii na rynki bilansującym aktualizowane są co godzinę, każdego dnia. Oznacza to, że ceny odkupu są wysokie – kiedy energii elektrycznej brakuje – oraz niskie, kiedy na rynku jest jej nadmiar.

Pełne wsparcie w zakresie sprzedaży energii elektrycznej z OZE dla firm

Umów się już teraz na bezpłatną 20-minutową konsultację. Omówimy możliwe warunki współpracy i pokażemy Ci, za ile możesz sprzedać nadwyżkę energetyczną w Twojej Firmie. Bez obaw – pomożemy Ci na każdym kroku formalności, niezależnie od wolumenu energii oraz źródła jej produkcji.

Telefon kontaktowy

Adres

ul. Krasińskiego 12

Sprawdź jak możemy pomóc Twojej firmie

Czas na Twój ruch!

NAPISZ DO NAS

Umów się na 20 minutową bezpłatną konsultację

TELEFON KONTAKTOWY

ADRES

ul. Krasińskiego 12
Poznań