Nasza firma zrealizowała wiele projektów energetycznych tak dla klientów biznesowych, instytucjonalnych jak i indywidualnych.

W tym miejscu przedstawiamy wybrane projekty zrealizowane przez firmę Parsymonia.

 

TFI KGHM

KGHM Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. (nazwa skrócona KGHM TFI S.A.) zostało zarejestrowane w czerwcu 2009 roku a jego wyłącznym Akcjonariuszem jest KGHM Polska Miedź S.A.

 

Spółdzielnia Mieszkaniowa WOLA

Spółdzielnia Mieszkaniowa WOLA została założona na Zebraniu Założycielskim dnia 21.11.1978 r Osiedle położone jest na obszarze 35, 58 ha.

 

Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa Piątkowo

W 1949 roku dokonano reorganizacji sieci spółdzielni mieszkaniowych. W Poznaniu utworzono jedną spółdzielnię tj. Poznańską Spółdzielnię Mieszkaniową. Przystąpiły do niej także spółdzielnie o rodowodzie sięgającym końca XIX wieku. Lata sześćdziesiąte i siedemdziesiąte XX wieku cechowały się dynamicznym rozwojem inwestycyjnym związanym z wprowadzeniem do budownictwa mieszkaniowego technologii „wielkiej płyty”.

 

Klub Sportowy Posnania

Klub Sportowy „Posnania” został założony w maju 1907 roku przez grupę polskiej młodzieży wywodzącej się ze środowisk rzemieślniczych i kupieckich miasta Poznania. Początkowo jako Klub piłkarski występował pod nazwą „NORMANIA”..