Audyt efektywności energetycznej dla firm

Czy efektywnie wykorzystujesz energię w firmie?

Audyt efektywności energetycznej to nic innego jak specjalnie przygotowane badanie mające na celu sprawdzenie, czy przedsiębiorstwo wykorzystuje energię elektryczną efektywnie. Wyniki audytu skutecznie przełożą się wiele korzyści w Twojej Firmie – również na obniżenie kosztów energii.

Profesjonalne audyty efektywności energetycznej dla firm

Audyt efektywności energetycznej dla firm – co to?

Audyt efektywności energetycznej to profesjonalne badanie, które wskazuje możliwości poprawy na wielu płaszczyznach wykorzystywania enegii. Odmiennie do Audytu Energetycznego, nie jest on obowiązkowy. Mimo wszystko dobrze jest go przeprowadzić, aby uzyskać lepszą efektywności energetyczną. Wykonanie audytu efektywności energetycznej jest jednak konieczne w dwóch przypadkach – chęci uzyskania Białych Certyfikatów oraz w przypadku starań o dofinansowanie inwestycji poprawiających efektywność energetyczną przedsiębiorstwa.

Od czego zależy czas realizacji audytu?

Nie można udzielić prawidłowej na odpowiedzi na to pytanie bez wcześniejszej konsultacji. Czas realizacji audytu efektywności energetycznej zależy do wielu czynników. Najważniejszym z nich jest wielkości audytowanego przedsiębiorstwa. Można jednak przyjąć, że czas realizacji audytu zajmie od kilku dni do nawet kilkunastu tygodni. Spokojnie, wszystkiego dowiesz się na bezpłatnej konsultacji.

Jakie korzyści w firmie daje audyt efektywności energetycznej?

Audyty, niezależnie jakie, zawsze przynoszą wymierne korzyści. Przede wszystkim audyt efektywności energetycznej przyniesie wskazówki na temat tego, co zrobić, aby lepiej zoptymalizować pobór energii w przedsiębiorstwie. Dodatkowo uzyskasz pełne informacje o możliwych zagrożeniach i awariach. W konsekwencji audyt pomoże firmie również uniknąć ewentualnych kar, opłat i innych prawnych formalności.

Jeśli istnieje taka możliwość, audyt efektywności energetycznej pozwoli Ci także uzyskać Białe Certyfikaty.

Umów się już teraz na bezpłatną 20-minutową konsultację w sprawie audytu i otrzymaj profesjonalną pomoc, która pomoże Ci lepiej zoptymalizować pobór energii elektrycznej, a w rezultacie także comiesięczne koszty.

TELEFON KONTAKTOWY

ADRES

ul. Krasińskiego 12
Poznań

Sprawdź jak możemy pomóc Twojej firmie

Czas na Twój ruch!

NAPISZ DO NAS

Umów się na 20 minutową bezpłatną konsultację

TELEFON KONTAKTOWY

ADRES

ul. Krasińskiego 12
Poznań