O firmie

Parsymonia Energy & Gas Sp zo.o. świadczy usługi profesjonalnego doradztwa oraz optymalizacji w zarządzania kosztami zakresie energii elektrycznej, gazu ziemnego oraz innych mediów.

Jesteśmy praktykami wspieranymi przez silny zespół specjalistów i autorytety naukowe.
Z naszej wiedzy i doświadczenia korzystają Klienci Biznesowi
oraz Sektora Finansów Publicznych.

Działamy kompleksowo, a współpraca z naszymi Klientami jest oparta na zaufaniu i transparentności.
W myśl zasad Parsymonii dbamy by wybory i działania naszych Klientów był jak najbardziej efektywne i dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego z nich.

Telefon kontaktowy

Adres

ul. Krasińskiego 12
Poznań

TELEFON KONTAKTOWY

501-878-822

Your Content Goes Here

E-MAIL

kontakt@parsymonia.pl

ADRES

ul. Krasińskiego 12
Poznań

Misja

Naszą misją jest dbanie o dobro naszych Klientów poprzez aktywne poszukiwanie rozwiązań optymalizacyjnych w obszarze mediów jak również wspieranie ich na każdym etapie realizacji projektu.

Jednocześnie od 2013 roku cały czas poszerzamy naszą wiedzę i doświadczenie mając na uwadze dobro naszych Klientów.

Referencje

Parsymonia nadzorowała proces wdrożenia od etapu planowania, przez uruchomienie i rozwój działu zamówień publicznych obszarze gazu ziemnego będąc współodpowiedzialny za kwestie strategii oraz dokumentacji.

Wszelkie powierzone zadania były wykonane z dużym zaangażowanie, a współpracy ze Spółka przebiegała w sposób wzorowy.

Spółka Energetyczna

Parsymonia wzorowo wywiązuje się ze wszystkich swoich obowiązków, dbając o wysoką jakość usług i wzajemnych relacji. Dotychczasową współpracę cechuje, zaangażowanie oraz kreatywność i innowacyjność w podejściu do stawianych zadań.

Dzięki wsparciu Parsymoni udało nam się wygenerować znaczne oszczędności w obszarze mediów, które znacząco wpłynęły na poprawę efektywności oraz optymalizacji naszego Przedsiębiorstwa. Ponadto, Parsymonia świadczyła i świadczy na naszą rzecz profesjonalną pomoc prawną, w szczególności w zakresie prawa energetycznego we wszelkich sporach sądowych i pozasądowych, wykazując się skutecznością i zaangażowaniem.

Globalny Producent Sanitarny

Parsymonia pomaga nam między innymi w optymalizacji kosztów mediów, w szczególności energii elektrycznej i gazu oraz reprezentuje nasze interesy przed spółkami z branży energetycznej. Parsymonia wzorowo wywiązuje się ze wszystkich swoich obowiązków, dbając o wysoką jakość usług i wzajemnych relacji. Dotychczasową współpracę cechuje, zaangażowanie oraz kreatywność i innowacyjność w podejściu do stawianych zadań. Dzięki wsparciu Parsymonia udało nam się wygenerować znaczne oszczędności w obszarze mediów, które wpłynęły na poprawę efektywności oraz optymalizacji naszego Przedsiębiorstwa. Eksperci Parsymonii zidentyfikowani oraz przeprowadzili cały proces pozyskania dla nas znacznych środków na inwestycje w obszarze energetyki.

W związku z powyższym, polecamy usługi świadczone Parsymonia wszystkim przedsiębiorcom, którzy chcą uzyskać pomoc w optymalizacji ponoszonych kosztów mediów oraz profesjonalne doradztwo prawne w tym zakresie, jak również przedsiębiorcom, którzy podobnie jak Nasz Spółka cenią sobie solidne partnerstwo w biznesie.

Międzynarodowy Producent Wyrobów Gumowo-Metalowych

Sprawdź jak możemy pomóc Twojej firmie

Czas na Twój ruch!

NAPISZ DO NAS

TELEFON KONTAKTOWY

501-878-822

E-MAIL

mateusz.czerwinski@parsymonia.pl

ADRES

Poznań
ul. Krasińskiego 12

Telefon kontaktowy

Adres

ul. Krasińskiego 12

TELEFON KONTAKTOWY

ADRES

ul. Krasińskiego 12
Poznań