Dla kogo są usługi Parsymonii?

Oferta dla deweloperów

Deweloperzy/zarządcy nieruchomości

Jesteś deweloperem lub zarządcą nieruchomości? Sprawdź, jak mogą pomóc Ci audyty energetyczne, jakie dofinansowania możesz uzyskać oraz jak ile możesz zaoszczędzić na optymalizacji kosztów dystrybucji energii elektrycznej.

Chcesz otrzymać najlepsze ceny zakupu gazu ziemnego i energii elektrycznej? Nic prostszego – skontaktuj się z nami.

Przemysł i przedsiębiorstwa

Branżą przemysłowa to ogromne możliwości oszczędzania i dotacji. Zaczynając od audytów energetycznych i efektywności energetycznej, poprzez możliwość otrzymania Białych Certyfikatów, oszczędzanie poprzez fotowoltaikę i kogenerację, a kończąc na usługach DRS i zarządzaniu zakupem energii i gazu ziemnego. Wszystkie usługi gwarantują Twojej firmie oszczędności nawet do 60% kwoty rachunku.

Sprawdź, jak możemy Ci pomóc i ile możesz zaoszczędzić na współpracy z Parsymonią.

Oferta dla przemysłu
Oferta dla samorządów

Samorząd/instytucje publiczne

Samorządy i Instytucje Publiczne mają możliwość optymalizacji kosztów energii elektrycznej oraz uzyskania dużej ilości dotacji i dofinansowań. Pomożemy Ci także zarządzać zakupem energii elektrycznej i gazu, aby koszty były jak najmniejsze. Oprócz tego, będziemy wspierać Cię w procesie uzyskania Białych Certyfikatów i postępowaniach o udzielenie zamówień publicznych.

Rolnicy

Jeżeli jesteś rolnikiem możesz liczyć na stosowne dotacje i dofinansowania, które pomożemy Ci uzyskać. Dodatkowo wspomożemy proces dzierżawy gruntów pod farmy fotowoltaiczne oraz proces odkupu energii z Twoich instalacji OZE.

Pomożemy Ci także optymalizować koszty dystrybucji energii elektrycznej oraz będziemy zarządzać zakupami gazu ziemnego i energii elektrycznej.

Oferta dla rolników