Consulting energetyczny dla firm

Dlaczego warto?

Consulting energetyczny to kompleksowe działania i doradztwo, które wykonujemy dla przedsiębiorców. Konsultacje energetyczne pozwalają skutecznie optymalizować koszty energii i gazu w firmach. Umów się na bezpłatną, 20 minutową konsultację i dowiedz się, o ile możesz realnie obniżyć koszty prowadzenia działalności.

Profesjonalny consulting energetyczny

Jak wspieramy biznes podczas consultingu energetycznego?

Podczas Konsultacji Energetycznych pierwszą czynnością jaka wykonujemy jest profesjonalny audyt energetyczny. Wyniku audytu pomogą nam przeprowadzić skuteczną optymalizację energetyczną Twojej Firmy. Powiemy Ci, jak obniżyć koszty, które ponosisz każdego miesiąca.

Audyt energetyczny przedsiębiorstwa

W Parsymonii przeprowadzamy pełen audyt energetyczny, który dostarcza nam wiedzy o profilu istniejącego zużycia i poziomu wykorzystania mediów w przedsiębiorstwie. Audyt dokładnie określi, jak i w jaki sposób możliwe jest uzyskanie opłacalnej oszczędności energetycznej. Finalnie otrzymasz pełen raport z wynikami audytu.

Sama procedura audytu jest dosyć skomplikowana, ale w rezultacie uzyskują profesjonalne i niezależne stanowisko dla każdego rodzaju modernizacji oraz wyliczenia dotyczące kosztów i innych wskaźnikach opłacalności.

Optymalizacja energetyczna

Na rynku energii nie ma możliwości zmiany firmy świadczącej usługi dystrybucji, natomiast odbiorca, w ramach zapisów taryfy OSD, ma swobodę kształtowania parametrów wpływających na koszta dystrybucyjne. Koszty przesyłowe stanowią średnio 30-40% wysokości faktury za energie elektryczną. 

Ile zaoszczędzisz? Średnie oszczędności uzyskiwane w ramach działań optymalizacyjnych sięgają średnio 30% kosztów dystrybucyjnych, a w wybranych przypadkach udaje nam się obniżyć koszty dystrybucji nawet o 60%!

Jakie korzyści płyną z Consultingu Energetycznego?

Konsulting energetyczny to przede wszystkim pełna opieka nad Twoją Firmą. Pomożemy Ci w pełni zoptymalizować wydatki energetyczne – zarówno prądowe, jak i gazowe.  Otrzymasz dodatkowo pełne audyt, który wskaże drogę do optymalizacji kosztów w Twojej Firmie.

Telefon kontaktowy

Adres

ul. Krasińskiego 12

Sprawdź jak możemy pomóc Twojej firmie

Czas na Twój ruch!

NAPISZ DO NAS

Umów się na 20 minutową bezpłatną konsultację

TELEFON KONTAKTOWY

ADRES

ul. Krasińskiego 12
Poznań