Dla kogo?

Dla deweloperów i zarządców nieruchomości

Dla przemysłu i przedsiębiorstw

Audyty efektywności energetycznej

Jak audyt efektywności energetycznej pomoże Twojej firmie?

Audyt efektywności musi zostać wykonany dla każdej firmy, która w okresie dwóch ostatnich lat (liczonych osobno dla każdego roku) przekroczyła jeden z poniższych wymogów:

  • 250+ zatrudnionych pracowników

  • 43+ mln € sumy bilansowej + 50+ mln € rocznego obrotu

Jeżeli w Twojej firmie został spełniony którykolwiek z wymogów pamiętaj, że jesteś zobowiązany wykonać audyt efektywności energetycznej.

Umów się na konsultację już teraz

Jakie kary grożą za nie przeprowadzenia audytu?

Jeżeli w Twojej firmie nie zostanie przeprowadzony audyt efektywności energetycznej może grozić jej kara w wysokości 5% przychodu przedsiębiorstwa. Bardzo często przekłada się to na miliony złotych.

Aby jej uniknąć należy co 4 lata wykonywać audyt energetyczny przedsiębiorstwa. Jeżeli termin minął należy jak najszybciej zlecić przeprowadzenie takiego audytu – pozwoli to na uniknięcie wymierzenia kary.

Jeśli Twoja Firma otrzymała list z Urzędu Regulacji Energetyki upominający o obowiązku wykonania audytu, jak najszybciej skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci uniknąć kary!

Jak wygląda procedura przeprowadzenia audytu efektywności energetycznej?

Audyty efektywności energetycznej, które przeprowadzamy dla naszych Klientów wykonujemy od A do Z. Co ważne nie ingerujemy w rytm zakładu pracy oraz staramy się jak najmniej angażować personel techniczny – wszystko po to, aby Twoja działała na pełnych obrotach.

Jeśli Twoja firma szuka dodatkowo możliwości wygenerowania oszczędności w obszarze mediów może przeprowadzić Audyt Energetyczny Przedsiębiorstwa. Warto zrobić to już teraz, zwłaszcza, że ceny energii stale rosną!

Jeżeli chcesz spełnić wyłącznie obowiązek audytowy, przygotujemy dla Twojej firmy wyjątkową ofertę. Umów się na rozmowę z konsultantem już teraz i uniknij wysokich kar pieniężnych.

Sprawdź jak możemy pomóc Twojej firmie

Czas na Twój ruch!

NAPISZ DO NAS