Dla kogo?

Dla deweloperów i zarządców nieruchomości

Prąd budowlany

Jak obniżyć koszty prądu na budowie?

Niestety mało kto myśli o tym, aby już na etapie budowy obniżyć koszty zużywanej energii elektrycznej. Jest to możliwe i przez nas propagowane. Generalny wykonawca lub inwestor na etapie „załatwiania przyłącza budowlanego„ nie ma zazwyczaj pojęcia o tym, iż może podpisać umowę z innym sprzedawcą i tak samo, jak inni klienci biznesowi oszczędzać.

Już na etapie przygotowywania się do realizacji inwestycji, małej czy dużej warto pomyśleć o optymalnym doborze taryf i mocy przyłączeniowych/umownych.

Ile możesz zaoszczędzić na prądzie budowlanym?

Plac budowy dzieli się na kilka części, do których dostarczona jest energia, między innymi cześć socjalno-biurowa, na którą nie potrzeba wysokich taryf, a odpowiednie zaplanowanie tego przed realizacją przyłącza pozwoli zaoszczędzić dużo pieniędzy, podczas eksploatacji, ale także przy opłatach za przyłącze.
Optymalizować wykorzystanie koszty energii można zarówno od samego początku, jak i w trakcie inwestycji poprzez obniżenie stawki za zużywaną energię czynną. Zmiana sprzedawcy pozwala zaoszczędzić ok. 15-25% na całej fakturze, co może stanowić kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie!

W Parsymonii w ramach usługi udziela wsparcia w zakresie analizy umów na dostawę prądu budowlanego, przygotowujemy niezbędne wnioski, które pozwolą Tobie lub Twojej firmie oszczędzić pieniądze wydawane na prąd zużywany na budowie.

Sprawdź jak możemy pomóc Twojej firmie

Czas na Twój ruch!

NAPISZ DO NAS

Umów się na 20 minutową bezpłatną konsultację