Dla kogo?

Dla przemysłu i przedsiębiorstw

Fotowoltaika

Czy fotowoltaika jest opłacalna?

Opłacalność inwestycji w fotowoltaiki dla firm, które wybrały Parsymonie jako Doradcę w Procesie Inwestycyjnym jest dziś faktem. Można ją zaobserwować, porównując wysokość rachunków za energię elektryczną w przedsiębiorstwach, w których została zainstalowana. Zastosowanie paneli fotowoltaicznych to idealne rozwiązanie, które zapewni zwrot dużej części wydatków, które wiązały się z wykorzystaniem energii elektrycznej.

W Parsymonii świadczymy kompleksową pomoc w procesie inwestycyjny, pozyskujemy finasowanie, pomagamy w wyborze wykonawcy, uzyskujemy niezbędne pozwolenia, składamy w imieniu klienta odpowiednie wnioski, nadzorujemy oraz rozliczamy inwestycje.

Dlaczego warto postawić na fotowoltaikę?

Fotowoltaika to proces zmiany energii pochodzącej z promieniowania słonecznego na energię elektryczną, odbywa się to przy pomocy paneli fotowoltaicznych.

Montaż wszelkich zestawów fotowoltaicznych i włączenie ich do aktualnej instalacji jest świetnym sposobem na zużywanie na bieżąco produkowanej energii elektrycznej, oczywiście można ją również magazynować, a w niektórych przypadkach nawet sprzedawać. Jak wskazują Firmy, z którymi współpracujemy – ich rachunki spadły nawet o 93%!

Sprawdź jak możemy pomóc Twojej firmie

Czas na Twój ruch!

NAPISZ DO NAS

Umów się na 20 minutową bezpłatną konsultację