Dla kogo?

Dla deweloperów i zarządców nieruchomości

Dla przemysłu i przedsiębiorstw

Dla samorządów i instytucji publiczny

Dla rolników

Dotacje i dofinansowania

Jak Twoja firma może dostać dofinansowanie?

Korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów, przygotujemy dla Twojej Firmy wniosek, który w najwyższym stopniu maksymalizuje szanse na pozyskanie dofinansowania zarówno krajowego i unijnego.

Punktem wyjścia jest analiza potrzeb Twojej Firmy, ponieważ wiemy, że każde przedsiębiorstwo i każde przedsięwzięcie wymaga indywidualnego podejścia. Nasza usługa w obszarze dotacji lub finansowania obejmuje przygotowanie skutecznego wniosku, pozyskanie finansowania, rozliczenie i nadzorowanie realizacji projektu aż do wypłaty dofinansowania i ostatecznego sukcesu przedsięwzięcia.

Dlaczego warto zabiegać o dotacje?

To szansa nie tylko na rozwój Twojej firmy, ale także długoterminowe inwestycje, które pomogą jej rozwinąć skrzydła na arenie krajowej i międzynarodowej.

W Parsymonii wspieramy naszych Klientów już od samego początku przedsięwzięcia. Dostarczamy Wam dedykowanych rozwiązań stanowiących podstawę w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych lub krajowych i rozliczenia projektu. Specjalizujemy się w projektach w zakresie inwestycji energetycznych.

Sprawdź jak możemy pomóc Twojej firmie

Czas na Twój ruch!

NAPISZ DO NAS

Umów się na 20 minutową bezpłatną konsultację